Thor Love and Thunder

Chris Hemsworth’ün Eğlenceli Thor Love and Thunder Paylaşımı

Çekimleri ocak ayında başlayan Thor Love and Thunder filminin set günlerinin sonuna yaklaşıyoruz. Chris Hemsworth bunu fırsat bilip Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak hayranlarını heyecanlandırdı.

Chris Hemsworth Instagram’da Thor serisinin yeni yönetmeni Taika Waititi ile birlikte olduğu bir fotoğraf paylaştı. Hesabından genelde eğlenceli paylaşımlar yapan Hemsworth bu paylaşımında da insanları eğlendirmeyi de unutmadı.

“Thor: Love and Thunder filminin resmi posterinin bütçesini oldukça kıstılar. Ama mesaj açık, daha fazla sevgi daha fazla gök gürültüsü. Albüm yakında yayınlanacak… tekrar…”

Thor: Love & Thunder filmi Galaksinin Koruyucuları ekibi ile birlikte çekiliyor. Karakteri en son Galaksinin Koruyucuları ekibinin gemisinde bırakmıştık. Bundan sonra da kendi yolunu çizeceğini net bir şekilde gördük. Filmin kötüsü Christian Bale olacak ve Gorr the God Butcher karakterini canlandıracak. Filmde ilk defa göreceğimiz karakterin Tanrı Avcısı olduğunu biliyoruz. Thor’un Yıldırım Tanrısı olduğunu da düşünürsek Gorr the God Butcher’ın Thor’un peşinde olacağını kestirmek pek de zor değil.  

BAKMADAN GEÇME: MARGOT ROBBİE YIRTICI KUŞLAR 2 İHTİMALİNİ DEĞERLENDİRDİ

Thor ile çizgi romanlarda da karşılaşan Gorr the God Butcher tüm tanrıları öldürmeye yemin ediyor. Gorr eskiden inançlı ve Tanrılara inanması öğütlenen biriydi. Ama dualarına asla cevap alamayıp, geçmişinde büyük acılar yaşıyor. Bu olaylardan sonra Gorr’un en büyük motivasyonu acılarına ve dualarına gözlerini yuman, kulaklarını kapatan tanrıları ortadan kaldırmak oluyor.

6 Mayıs 2022 tarihinde yayınlanacak olan Thor Love and Thunder filminin çekimlerinin sonuna yaklaşmış olsak da ondan önce izleyeceğimiz beş Marvel filmi bulunmakta.