Chris Evans Captain America

Chris Evans Captain America Olarak Dönebilir Mi?

Avengers Endgame filminde veda ettiğimiz Chris Evans Captain America rolüne geri dönebilir. En azından son söylentiler böyle bir ihtimalin gündemde olduğunu gösteriyor.

Deadline sitesi geçtiğimiz günlerde ortaya enteresan bir iddia attı. Haberde Chris Evans’ın Captain America rolü için geri dönebileceği söyleniyordu. Güvenilir bir kaynak olan Deadline sitesi sevilen oyuncunun son bir Marvel filminde yer alacağını, hatta istenirse ikinci proje için dönmeye de hazır olduğunu söylüyordu.

Bu haber kısa sürede büyük bir hızla yayıldı. Marvel Sinematik Evreni’ni takip edenler ve Captain America hayranları bu gelişmeyi büyük bir heyecanla karşıladı. Marvel stüdyoları ise dikkat çeken bu özel haber hakkında yorum yapmamayı tercih etti.

Chris Evans Captain America söylentilerini yalanladı

Haberin hızla yayılmasının ardından Chris Evans iddiaları Twitter hesabı üzerinden yalanladı. Böyle bir gelişmeden haberinin olmadığını söyledi. Fakat gördüğü tepkilerden mutlu olduğunun da altını çizdi. Marvel stüdyolarının ve onlarla çalışan oyuncuların sürprizleri bozmamak için düzenli olarak yalan söylediğini düşünürsek, oyuncunun açıklaması gerçeği yansıtmıyor olabilir. Şahsen ben Steve Rogers ve Peggy Carter’ın geçmişteki maceralarını izleyebileceğimiz bir proje görmeyi çok isterim. Film de olur, Disney+’ta yayınlanacak bir dizi de. Yeter ki gelsin!

Ben Affleck Batman Rolünü Neden Kabul Etti?