Captain Marvel 2

Captain Marvel 2 Filminin İsmi Değişti

Marvel stüdyolarının uzun zaman önce duyurduğu Captain Marvel 2 filminin ismi değişti. Açıklanan yeni isim daha büyük bir maceraya işaret ediyor.

Captain Marvel’ın devam filminin ismi The Marvels olarak açıklandı. Bu filmde Carol Danvers‘ın yanı sıra iki kahraman daha göreceğiz. Bunlar Ms. Marvel ve WandaVision dizisinde gördüğümüz Monica Rambeau olacak. Ms. Marvel dizisi 2021’in sonuna doğru Disney+ üzerinden yayınlanacak. Müslüman bir süper kahraman olan Kamala Khan‘ın hikayesini anlatacak. Kamala zaten Captain Marvel hayranı. Ms. Marvel ismini de böyle alıyor. Onun maceralarını çok yakında izleyeceğiz ancak dizisinin çıkacağı tarih henüz belli değil. Zaten dizinin çekimleri de hala devam ediyor.

BAKMADAN GEÇME: MS MARVEL KİMDİR? GÜÇLERİ NELER?

Monica Rambeau ise önce Captain Marvel filminde çocuk olarak görüldü. Annesi Maria Rambeau ve Carol Danvers’ın yakın arkadaşlığına ilk filmde şahit olmuştuk. Ardından WandaVision ile onu daha yakından tanıma fırsatı elde ettik. Monica, Scarlet Witch’in yaptıklarını düzeltmeye çalıştığı süreçte süper güçler elde etti. Henüz süper kahraman isminin ne olacağını bilmiyoruz. Fakat çizgi romanlara bakarsak Spectrum veya Photon olması mümkün.

Captain Marvel 2 ile birlikte bu üçlü bir araya gelecek. Yönetmenliğini Nia DaCosta’nın üstleneceği filmde Brie Larson, Teyonah Parris ve Iman Vellani rol alacak. Filmin vizyon tarihi 11 Kasım 2022 olarak açıklandı. Bakalım The Marvels filminde neler göreceğiz? Merakla bekliyoruz!