Kağıttan Hayatlar

Çağatay Ulusoylu Kağıttan Hayatlar Filminden İlk Fragman

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Kağıttan Hayatlar filminden ilk fragman paylaşıldı. Film Türkiye dışında Paper Lives ismiyle yayınlanacak.

Netflix Türkiye yerel yapımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Geçen sene izlediğimiz yerli pek çok dizi ve filmin ardından Netflix, Çağatay Ulusoy ile yeni bir yapımda buluşuyor. Can Ulkay tarafından yönetilen filmin önceki ismi Mücadele Çıkmazı olarak açıklanmıştı. Sonra filmin ismi Kağıttan Hayatlar olarak değişti. Senaryo ise Ercan Mehmet Erdem’in kaleminden çıktı. Merak uyandıran filmin başrollerini Çağatay Ulusoy ve Emir Ali Doğrul paylaşıyor. Onlara Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve Oksan Büyük gibi isimler eşlik ediyor.

Kağıttan Hayatlar Filminin Konusu Ne?

Netflix’in açıklamasına göre filmin özeti şöyle: Genç bir adam olan Mehmet, kağıt toplayarak geçimini sağlıyor. Onun bu hayattaki en büyük destekçisi ise Tahsin Baba’dır. Mehmet’in yaşamı, hayatına Ali adında bir çocuğun girmesiyle bambaşka bir hal alır. Daha sekiz yaşında olanAli’yi ailesine kavuşturmaya çalışan Mehmet, bu sırada küçük çocukla arasında farklı bir bağ kurmaya başlar. Böylece Paper Lives filminin hikayesi de başlar. Fakat herkesin aklında tek bir soru vardır: Sen nereden çıktın Ali?

Bakmadan Geçme: Winx Efsanesi Kader. 2 Sezon Duyurusu

Yurt dışında Paper Lives ismiyle izleyici karşısına çıkacak olan Kağıttan Hayatlar’ın yayın tarihi 12 Mart olarak açıklandı. Filmden paylaşılan ilk fragmanı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.