Brooklyn Nine Nine

Brooklyn Nine Nine 8. Sezon Çekimleri Müjdesi

Son yılların en sevilen komedi dizileri arasında yer alan Brooklyn Nine Nine 8. sezon çekimlerine başladı. Bu aynı zamanda dizinin son sezonu olacak.

Brooklyn Nine Nine Set Fotoğrafı

Brooklyn 99’ın modern televizyon döneminin en iyi komedi dizilerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Başarılı yapım geçtiğimiz sezonda daha az bölümle karşımıza çıktı. Bunun sebebi ise dizinin çekimleri devam ederken Covid-19 salgınının patlak vermesiydi. Ekip sezonu erken bitirmek zorunda kalmıştı. Bu can sıkıcı sürecin ardından Brooklyn 99’ın sekizinci sezonuyla geri döneceği belli oldu. Fakat bu müjdeli haberin yanında bizleri üzen bir gelişme daha duyuruldu. O da sekizinci sezonun dizinin son sezonu olacağıydı.

Arka arkaya gelen biraz üzen biraz sevindiren bu haberlerin ardından Brooklyn 99, 8. sezon çekimlerinin başladığı ortaya çıktı. Dizide Amy Santiago karakterini canlandıran Melissa Fumero Instagram hesabından set fotoğrafı paylaştı. Ona bu fotoğrafta rol arkadaşları Terry Crews ve Andre Braugher eşlik etti. Fotoğrafın açıklamasında ise çekimlerin ikinci gününde oldukları ve işe geri döndüğü için çok mutlu olduğu detayları yer alıyordu.

Bakmadan Geçme: Powerpuff Girls Dizisinin Oyuncu Kadrosu Netleşti

Henüz Brooklyn Nine Nine 8. sezon bölümleriyle ne zaman ekranlara geri dönecek bilmiyoruz. Fakat çekimlerin başlangıcı beklediğimiz sürenin çok da uzun olmayacağına işaret ediyor. Umuyoruz ki bu güzel diziye hak ettiği güzellikte bir finalle veda ederiz. Böylece tekrar tekrar izleyebileceğimiz bir dizi kalır geride.