Black Widow

Black Widow Yeni Fragmanıyla Heyecanlandırıyor

Marvel’ın merak uyandıran işlerinden biri olan Black Widow yakında vizyona girebilecek gibi görünüyor. Paylaşılan yeni fragman ise yeni detaylarla heyecanlandırıyor.

Çok Beklenen Black Widow

Natasha Romanoff’un kendi solo filmine kavuşması için uzun zamandır bekliyorduk. Sonunda bu proje duyurulduğunda herkes çok heveslenmişti. Fakat Covid-19 salgını filmi defalarca ertelenmesine sebep oldu. Marvel paylaştığı yeni fragmanla birlikte ertelenme sürecinin son bulduğunu duyurdu. Çünkü Black Widow bu yaz vizyona girecek!

Aslında Natasha Romanoff’un ölümüne Avengers Endgame filmiyle şahit olmuştuk. Fakat bu onun geçmişine bieaz daha yakından bakmamıza engel değil. Yönetmenliğini Cate Shortland’ın üstlendiği filmin hikayesi Captain America Civil War sonrasında, Avengers Infinity War öncesinde geçiyor. Natasha Romanoff’un Avengers’a katılmasından önce nasıl bir hayat sürdüğünü görmemize yardımcı oluyor. Filmin kötüsü olarak ise Taskmaster’ı göreceğiz gibi duruyor. Fragmandaki “Benimle ilgili her şeyi bilmiyorsunuz. Çok fazla hayat yaşadım. Avengers olmamdan, bu aileye kavuşmamdan önce çok hata yaptım. Bazen dünyanın olmanı istediği kişiyle aslında olduğun kişi arasında tercih yapman gerekiyor.” sözleri de buna işaret ediyor.

Bakmadan Geçme: Space Jam Yeni Efsane Fragmanı Şaşırtıyor

Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, William Hurt ve O-T Fagbenle gibi isimlerin rol aldığı Black Widow’un yeni vizyon tarihi 9 Temmuz olarak açıklandı. Filmin Türkiye’de aynı tarihde gösterime girip giremeyeceği ise henüz belli değil. Paylaşılan yeni fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz. Fragmanın altyazı çevirisi Saklı Kumanda’ya aittir.