Black Panther 2

Black Panther 2 Filminin İsmi Belli Oldu

Marvel stüdyoları Black Panther 2 filminin ismini açıkladı. Bununla birlikte filmin vizyon tarihi de netlik kazanmış oldu. Peki filmin ismi ne olacak?

Black Panther serisinin nasıl devam edeceği uzun zamandır kafalarda soru işareti yaratıyor. Başroldeki Chadwick Boseman‘ın 43 yaşında kolon kanseri yüzünden vefat etmesinin ardından seri bir anlamda çıkmaza girmişti. Marvel stüdyoları ise serinin devam edeceğini fakat Chadwick Boseman’ın karakteri için yeni bir oyuncu seçilmeyeceğini açıklamıştı. Yani T’Challa karakterini başka bir oyuncu canlandırmayacak ancak Black Panther ismini farklı biri devralacak. Bu sayede serinin devam etmesi mümkün olacak. Zaten Black Panther ismi de Wakanda’da kraldan krala geçen bir isim olduğu için bu değişikliği yapmak mümkün.

BAKMADAN GEÇME: HANGİSİ DAHA POPÜLER? MARVEL MI DC Mİ?

Yönetmen Ryan Coogler, Chadwick Boseman’ın anısına saygı gösteren yeni bir hikaye akışı yarattı. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Lupita Nyong’o da yeni filmin gidişatından memnun olduğunu dile getirmişti. Şimdilik olayların nasıl ilerleyeceğine dair bilgimiz yok. Tek bildiğimiz beyaz perdede CGI ile döndürülen Chadwick Boseman görmeyeceğimiz.

Black Panther 2 Filminin İsmi

Sonunda merakla beklenen devam filminin ismi de belli oldu. Marvel, sinema filmlerini kutlamak için hazırladığı videoda Black Panther 2’ye de yer verdi. Filmin adının Black Panther: Wakanda Forever olduğu açıklandı. Vizyon tarihi ise 8 Temmuz 2022. Marvel stüdyolarının paylaştığı “Marvel stüdyoları filmlerini kutlama zamanı” videosunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.