Black Adam

Black Adam Filminin Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Başrolünde Dwayne Johnson’un yer alacağı Black Adam filmini uzun zamandır bekliyoruz. Sonunda çekimlerin ne zaman başlayacağı netlik kazandı.

Aslında Black Adam’ın duyurulması üzerinden uzun zaman geçti. Başta onu Shazam filminde görmeyi bekliyorduk. Daha sonra planlarda değişiklik oldu ve onun kendi solo filmine kavuşacağı açıklandı. Bu sürecin ardından solo filmi çıkışına dair de değişiklikler gördük. Normalde filmin çekimlerinin 2020 yazında başlaması bekleniyordu. Fakat Covid-19 salgını sebebiyle bu tarih ertelendi. Bu filmin gösterim tarihine de yansıdı. Fakat sonunda filmin ne zaman çekileceği netlik kazandı. Geçtiğimiz günlerde Comic Book‘un kendisiyle yaptığı röportajda konuşan yapımcı Hiram Garcia planlarını şöyle anlattı:

“Çok yakında başlıyoruz. Aslında nisan ayında Georgia’da çekimlere başlamayı planlıyoruz. Gerçekten çok heyecanlıyız. İstediğimiz her şeye sahibiz o yüzden de çok istekliyiz. Bu projeye dair tutkumuzu biliyorsunuz. Bizim için çok özel. Sadece Black Adam değil, aynı zamanda Justice League of America ve dünyaya tanıtacağımız diğer karakterlerden dolayı da öyle. Aaslında geçtiğimiz sene çekim yapmamız gerekiyordu. Fakat Covid yüzünden bizim planlarımız da herkesinki gibi gecikti. Çalışma sürecimizin arasına girdi fakat bir yandan da ara verebildiğimiz için mutluyuz. Dinlendik, yeniden bir araya geldik ve sürece devam ediyoruz. Nisan ayında çekimlere başlayıp filmimizi tamamlayacağız.”

Bakmadan Geçme: Karakter Rehberi – Shazam Kimdir?

Bakalım çekim sürecinin tamamlanmasının ardından filmin vizyon tarihi ne olacak? Hem gösterim tarihini öğrenmek hem de filmi izlemek için sabırsızlanıyoruz.