Captain America 4

Anthony Mackie’nin İlk Captain America 4 Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde güvenilir bir kaynağın özel haberiyle Captain America 4 filminin yolda olduğu ortaya çıktı. Filmin başrolünü üstlenecek olan Anthony Mackie ise durumdan habersizdi.

Bildiğiniz gibi The Falcon and The Winter Soldier dizisiyle Sam Wilson’un Captain America ismini üstlenme macerasına şahit olduk. Altı bölümlük dizinin bitmesinden hemen sonra Captain America 4’ün yolda olduğu haberi ortaya çıktı. Bu haberin kaynağının The Hollywood Reporter olması ise, gerçeklik payını fazlasıyla artırıyor. Bu gelişme herkesi heyecanlandırırken, Anthony Mackie’nin gelişmelerden haberdar olmadığı ortaya çıktı. EW‘ye konuşan oyuncu haberi markette duyduğunu şöyle anlattı:

“Bu gelişmeden gerçekten markette haberim oldu. Kasada Dwayne isminde havalı biri vardı. “Adamım, bu haber gerçek mi?” diye sordu ve bana telefonundan haberi gösterdi. Ben de “Benim haberim yok.” diye cevap verdim. Marvel ile çalışmanın bu yanını seviyorujm. Seni arıyorlar ve “Los Angeles’a gelsene, sana son gelişmelerden bahsedelim.” diyorlar. Bu yüzden ileride neler olacağını görmek için sabırsızlanıyorum. Fakat şu an hiçbir şeyden haberim yok.”

BAKMADAN GEÇME: THOR LOVE AND THUNDER FİLMİNDE GÖRECEĞİMİZ SÜRPRİZ İSİMLER

Açıkçası Anthony Mackie doğruyu mu söylüyor, yoksa Marvel resmen duyurana kadar haberin gerçekliğini kabul etmemek için mi çaba harcıyor bilmiyoruz. Fakat Captain America 4 söylentileri bizi çoktan heyecanlandırdı. Sam Wilson’un yeni ve aksiyon dolu bir macerasını izleyeceğimiz keyifli bir yapım olur diye umuyoruz.