Angelina Jolie Eternals

Angelina Jolie Eternals Yönetmenini Övdü

Marvel’ın en çok beklenen filmleri arasında yer alan Eternals filmiyle ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Şimdi de Eternals’ta Thena karakterini canlandıracak olan Angelina Jolie açıklamasıyla gündemde.

Angelina Jolie Chloe Zhao’yu Övdü

Bildiğiniz gibi Eternals filminin çıkış tarihini Marvel’in yayınladığı son videoyla belli oldu. Marvel’ın yayınladığı bu videoda filmin çıkış tarinin 5 Kasım 2021 olduğunu öğrenmiştik. Eternals filmini Oscar ödüllü yönetmen Chloe Zhao yönetiyor. Filmde Richard Madden, Angelina Jolie, Salma Hayek ve Gemma Chan gibi yıldız oyuncular yer alıyor. Eternals filminin çıkış tarinin kesinleşmesinin ardından filmde Thena karakterini canlandıran yıldız oyuncu Angelina Jolie, Collider ile yaptığı röportajda filmin yönetmeni Chloe Zhao ile ilgi açıklamalarda bulundu. Angelina Jolie ‘‘Chloe Zhao’nun Oscar Ödülleri’nde tarih yazması hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine duygularını şu sözlerle dile getirdi:

”Ben Chloe Zhao’nun bu ödülü kazanmasından çok etkilendim. Hepimiz onun ne kadar yetenekli olduğunu biliyoruz. Onu tanıdığım için çok şanslıyım. Çok iyi bir kadın ve bu ödülü birçok yönden hakediyor. Bu da beni çok çok mutlu ediyor.”

Angelina Jolie Eternals yönetmeni hakkındaki bu açıklamalarıyla Chloe Zhao‘yu ne kadar takdir ettiğini göstermiş oldu. Chloe Zhao geçmişte The Rider filmiyle dikkat çekmiş ve bu yıl Nomadland filmiyle en iyi yönetmen Oscar ödülünü kazanmıştı. Şahsen bu kadar yetenekli ve iyi bir yönetmenin yapacağı filmin kötü olacağına inanmıyorum. Eternals filminin Chloe Zhao’nun ellerinde dünyanın en iyi çizgi roman filmleri arasına gireceğini düşünüyorum.

BAKMADAN GEÇME: MARGOT ROBBİE YIRTICI KUŞLAR 2 İHTİMALİNİ DEĞERLENDİRDİ